NEWSLETTER

DÁREK – STÁHNI SI NÁŠ NOVÝ SINGL "RAISE ME UP"

Zde se můžeš přihlásit k odběru našeho bulletinu (novinek) a jako dárek od nás dostaneš zcela zadarmo náš poslední singl Raise Me Up. Info o této písni včetně videoklipu najdeš zde. Podobných dárků do budoucna chystáme mnohem víc.

Pro přihlášení k odběru bulletinu (neboj, můžeš se klidně hned odhlásit... ale to by byla asi škoda, ne?) a stažení písně, stačí níže zadat tvůj email, na který ti následně pošleme odkaz na stažení audio souborů. Dostaneš od nás jak klasickou mp3 tak i nekomprimovaný wav, takže si budeš moct vychutnat tuto naší lahůdku v její plné hi-fi kvalitě.

Je možné, že e-mail od nás ti nepřijde hned, ale maximálně do druhého dne ho máš. V případě, že by přeci jen nedorazil (tydlecti počítače... člověk nikdy neví), hned nám prosím napiš... vyřešíme :)

Tvou emailovou adresu přidáme do našeho seznamu k dalším fanouškům a čas od času ti pošleme náš bulletin o tom co je u nás nového (blížící se koncerty, nová muzika, nový videoklip atp.). Samozřejmě se kdykoliv můžeš snadno odhlásit. Ale nás by to teda fakt mrzelo :)

© 2018 by GINGERHEAD

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now